Konut Sigortası

sigortakibris.com Konut SİGORTASI

 

EVİNİZ KORUMAMIZ ALTINDA!

 

Konut Paket Sigortası evinizi, binanızı ve ev eşyalarınızı hırsızlıktan depreme, yangından yıldırıma kadar birçok olası riske karşı güvence altına alıyor. online olarak alacağınız teklif için evinizin minimum 10 adet resmi ile bize ulaşabilirsiniz. 

Evinizin içinde yer alan tüm ev eşyalarınızı, kişisel eşyalarınızı ve elektronik cihazlarınızı da sigorta güvencesine alan Konut Paket Sigortası; bozulan, kırılan ya da çeşitli risklerden dolayı zarar gören eşyalarınızı koruyor.

Ayrıca sadece evinizin içi değil dışı da güvence altında. Konut Paket Sigortası evinizin dışında yer alan depo, garaj, bahçe duvarları ve teras gibi bir çok alanı sigortalıyor. Hatta bahçenizdeki çimlerinizi ve ağaçlarınızı da!

İster ev sahibi olun ister kiracı; siz de Konut Paket Sigorta’sına sahip olabilir ve Dağlı Sigorta güvencesi ile en değerli yaşam alanınız olan evinizi sevdiklerinizle güvenle yaşayacağınız bir yuvaya dönüştürebilirsiniz.

EVİMİ NASIL KORUYOR?

Konut Paket Sigortası, yangın, yıldırım, deprem, hırsızlık, su baskını gibi sıklıkla karşılaşılan birçok olası riske karşı evinizi güvence altına alırken tüm bunların yanı sıra binanızı da koruyor. Bina dışındaki garaj, su deposu, kömürlük gibi ek alanlar, binanızın içinde veya üzerinde bulunan her çeşit sabit tesisat, asansör ve yürüyen merdiven, televizyon anteni gibi binanızı tamamlayan unsurların zararını da karşılıyor.

Bahçe ve çevre duvarları, rıhtımlar, teraslar, iskeleler, çeşmeler, bina dışındaki heykeller, sarnıç ve havuzlar gibi şeyler ile her çeşit ağaç, çimen, bitki gibi bahçe düzenlemesine ilişkin kıymetler ancak poliçede belirtilmeleri kaydıyla sigorta kapsamı içindedir.

EŞYALARIMI NASIL KORUYOR?

Gözünüzden sakındığınız eşyalarınız da Konut Paket Sigortası ile güvende! Evinizde veya evinizin ek alanlarında bulunan ev eşyaları, kişisel eşyalar ve elektronik cihazlar da Konut Paket Sigortası ile sigortalanıyor. Üstelik birlikte yaşadığınız kişilerin, misafirlerinizin eşyaları da güvence altında oluyor.

Evinizin dört duvardan ibaret olmadığını, sizin ve sevdikleriniz için en değerli yaşam alanınız olduğunu biliyoruz. Evinizin maruz kalabileceği birçok risk var. Siz de bu riskleri Dağlı Sigorta güvencesi ile ortadan kaldırmak ve kendinizi güvence altına almak istemez misiniz?

TEKLİF AL

Lütfen Bekleyiniz... Yükleniyor

Konut Sigortası Teklif AlTL
TL


Captcha

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

  0(533)885-5858