Kasko

sigortakibris.com KIBRIS KASKO SİGORTASI

ARACINIZIN BAŞINA GELEBİLECEK HASARLAR TEMİNAT ALTINDA!

Aracınızın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz! Kasko Sigortası ile aracınızı çarpışmadan yangına, hırsızlıktan infilaka kadar birçok riske karşı sigortalatabilirsiniz.

Kasko Sigortası ile aracınızın başınıza gelebilecek olası riskler karşısında sürücü kusuruna bakılmaksızın, poliçe şartlarınız doğrultusunda maddi hasarlarınız karşılanır. Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti’nin yanı sıra Güney Kıbrıs’ta da geçerli olan Kasko Sigortası ile özel asistans hizmetlerinde de faydalanabilirsiniz.

Çeşitli ek teminatlar ile kapsamının genişletilebildiği Kasko Sigortası Elit Kasko Sigortası, Kısmi Kasko Sigortası ve Pert Kasko Sigortası seçenekleri ile de farklı teminat alternatifleri sunuyor.

ARACIMI NASIL KORUYOR?

Kasko Sigortası aracınızın karayolu üzerinde motorlu ya da motorsuz araçlarla çarpışması, hareket ya da durma halindeyken sigortalının veya aracı kullanan kişinin iradesi dışında sabit ya da hareketli bir cismin çarpması sonucu devrilmesi, düşmesi, yuvarlanması gibi durumları teminat altına alır.

Üçüncü kişilerin kötü niyetle yaptığı hareketler, aracın yanması, çalınması gibi durumlarda da Kasko Sigortası aracınızı ve üzerindeki aksesuar ve yedek parçaları hasarın meydana geldiği zamanki makul piyasa değeri ile poliçe şartlarınız kapsamında güvence altına alarak tamir masraflarınızı üstlenir.

TEKLİF AL

Lütfen Bekleyiniz... Yükleniyor

Kasko Teklif Al


KASKO DEĞERİ :
TL

   
?
?


Captcha

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

  0(533)885-5858