Kuzey Kıbrıs Zorunlu Trafik Sigortası

ARACINIZDA HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ ŞAHIS HASARINA KARŞI GARANTİ ALIN!

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde zorunlu sigorta olan Trafik Sigortası ile sorumluluğunuzu paylaşıyoruz!

Aracınızı ülkenizdeki yollarda kullanırken üçüncü şahıslara verebileceğiniz her türlü maddi veya fiziksel zararın sorumluluğu size aittir. Zorunlu trafik sigortası ile bu sorumluluğu sigorta teminatınız ölçüsünde güvence altına alabilirsiniz.
Zorunlu trafik sigortası, aracınıza ve aracı kullanmaya yetkili kişilere verilen zararları, trafik kazası sonucu ölümleri ve üçüncü şahısların yaralanmalarını belirli limitler dahilinde karşılar.


ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARI NASIL KORUYOR? Motorlu Taşıtlar (Üçüncü Şahıs Sigortaları) Kanunu (Üçüncü şahıslara karşı sorumluluk - ölüm ve yaralanma) tarafından bir kazadan veya bir dizi kazadan veya tek bir olaydan kaynaklanan bir dizi tazminat talebinden kaynaklanan tazminat limitleri özel araçlar için 8.000.000'dir. . TL,

Kasko Sigortası (Üçüncü Kişilere Karşı Sorumluluk - Ölüm ve Yaralanma) ile meydana gelen bir kaza veya bir olaydan kaynaklanan zincirleme kazalar sonucu meydana gelen bir hasar veya hasarlar zincirinde, Kanun'un belirlediği limitler (Üçüncü kişilere karşı sorumluluk - ölüm ve yaralanma) 15.000.000 TL'dir. ticari araçlar için. .

Bir olaydan veya bir dizi kazadan kaynaklanan hasarlar veya hasarlar dizisi için Yazar Sigorta Kanunu'nun belirlediği limitler (üçüncü kişilere karşı sorumluluk - mal hasarı) 150.000 TL.

ZORUNLU TRAFİK SİGORTASI ALINIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİYİM?

Size en uygun ve kapsamlı poliçeyi seçebilmemiz için öncelikle satın alınan poliçenin poliçelerini, istisnalarını, özel koşullarını ve sigorta limitlerini dikkatlice incelememiz gerekmektedir.
MOTOR SİGORTASI OLMAM GEREKİR Mİ?
Zorunlu trafik sigortası zorunlu sigortadır.


ZORUNLU TRAFİK SİGORTASINI NASIL ALABİLİRİM?

Sayfadaki başvuru formunu doldurarak zorunlu trafik sigortasını satın alabilirsiniz.

POLİÇEM NE ZAMAN ZARARLARI KARŞILAMAYACAK?


Zorunlu trafik sigortası; yarışmalar, test sürüşleri, güvenilirlik testleri, hız testleri, kiralık veya ücretli yolcu taşıma, arızalı bir aracı çekerken römork görevi yapma veya örneğin uyuşturucu etkisinden kaynaklanan zararlarınızı karşılamaz.

ZARARLARIMI NE ZAMAN BİLDİRMELİYİM?

Kazadan sonraki 24 saat içinde sigorta şirketine kazayı bildirmek gerekir.

TEKLİF AL

Lütfen Bekleyiniz... Yükleniyor

Trafik Sigortası Teklif Al   
?
?


Captcha

İLETİŞİM FORMU

Lütfen Bekleyiniz... Yükleniyor

Captcha

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

  0(533)885-5858